BAŞIMIZ SAĞOLSUN!!!

BAŞIMIZ SAĞOLSUN Milletimizin başı sağolsun.Akşam gece yarısı Hakkari'nin Çukurca ve Yüksekova ilçelerinde askeri birliklere baskın ...

BAŞIMIZ SAĞOLSUN
Milletimizin başı sağolsun.Akşam gece yarısı Hakkari'nin Çukurca ve Yüksekova ilçelerinde askeri birliklere baskın düzenleyen vatan hainleri 26 askerimiz şehit düşürmüş, 18 askerimiz de yaralamıştır. Vatan hainleri dedim, çünkü ; meclisimizin çatısı altında bulunup hunharca askerimizi öldürtecek kadar insanlıktan nasibini almamışlardır!


Bitlis'in Güroymak İlçesi'nde, 5'i polis 8 vatandaşımızın yaşamını yitirmesine neden olan  hainler saldırının üzerinden kısa süre geçmeden 26 askerimizi şehid eden bu hainleri lanetliyoruz. şehitlerimize Allah'tan rahmet; şehitlerin yakınları ve milletimize başsağlığı ve sabır diliyoruz.,Bir olmaya çalışalım hainleri sevindirmeyelim ,milletimizi kenetlenmeye davet ediyoruz...Tekrar başımız sağolsun!!!

Daha Fazla Lezzet

DUYURU 3962420731579715293

Yorum Gönder

1 yorum

Unknown dedi ki...

Canim hayirli aksamlar diliyorum hepimizin basi sag olsun.Allahta sabir diliyorum tüm sehit ailelerine cok zor cümlelerin bile faydasiz kaldigi tek nokta vatan sag olsun demekmi yoksa yerer artik bir sonmu .Galiba teröre hayir yeter artik bir son daha kac annenin evladin yüregi yanacak .

SİTEMİZE ABONE OLUN

Image and video hosting by TinyPic

facebook twitter instagram youtube

DİLEK HANIMIN MUTFAĞI

DİLEK HANIMIN MUTFAĞI
Erzurum'luyum Malatya'nın geliniyim.Evli ve 3 çocuk annesiyim.Mutfakta zaman geçirmek,değişik tarifler denemek ve bunu sizlerle paylaşmak çok güzel,lezzetin dili dilekhaniminmutfagi.com da

Bu Blogda Ara

BURALARDAYIZ

İNSTAGRAM

FACEBOOK

PİNTERST

Popüler Yayınlar

Blog Arşivi

item