FİLİSTİNİN HÜRRİYETİ BİRLİK VE BERABERLİKTEN GEÇER...

ALLAHIN SELAMI RAHMETİ   TÜM KULLARIN ÜZERİNE OLSUN İzin verirseniz   Sayın Başbakanımıza,Allah yolunu açık etsin,İslam  ümmetinin  birli...

ALLAHIN SELAMI RAHMETİ   TÜM KULLARIN ÜZERİNE OLSUN

İzin verirseniz   Sayın Başbakanımıza,Allah yolunu açık etsin,İslam  ümmetinin  birliğini sen uyandırdın    tabiri caiz ise Filistin ve Gazzenin  tek kurtuluş yolunu sen açtın  diyerek Allah razı olsun diyorum .İslam  ümmetinin dayanışmayla birliktelikle  kenetlenmesi olduğunu , siyonizmin yayılmacı  emellerini ancak bu birlik   ve bilinçlenmenin  durdurabileceğini sen hatırlattın.
Şunu çok iyi  biliyoruz ki İsrailin asıl amacı, İslamı ortadan kaldırmak  Gazzede Filistinde  yaşayan 1.5 milyon müslümanı öldürerek yada ambargo uygulayarak   tüm müslümanları     ve tüm insanlığı     vurmaktır.

Arapların çoğu, Filistin    müslümanlarının   Ehli sünnet  mezhebine mensup olmalarına rağmen     bu işgal ve saldırılar karşısında sessiz kalmayı tercih etmişlerdir.B. M.bir günde toplanıp 10 saatte zorla çıkardığı  kınama kararı na karşılık Arap birliği toplanmayı  günler sonrasına  bırakmıştır.Bu utançda onlara yetmektedir.Şunu bilmeliyizki,artık Filistin Filistinlilerin meselesi olmaktan çıkmıştır.Bütün dünya müslümanlarının meselesidir ve şeran sorumludur.

Bir avuç siyonistin,bir milyarı aşkın  müslümana hükmetmesi utanılacak bir durumdur.Birçok müslüman ülke  her türlü güce sahip iken İsrailin egemenlik sağlamasına göz yummaktadır.Niçin böyle olsun ki.Müslüman devletlerin birbirinden kopuk olmasından başka bir sebep var mı acaba .

B.M.bir günde kınama kararı çıkarmasına karşılık arap birliği müslüman dünyası günler sonrasına randevu veriyor.Bir milyarı aşkın    müslümanın onca imkanı silahı varken,İsrailin yaptıkları karşısında seyirci kalıyor.

Rahmetli bir devlet büyüğümüzün dediği gibi;Bütün dünya müslümanları bir araya gelip bir kova su dökseler İsraili  sel alır götürür.

Evet herşeyi görüyorlar, farkındalar ama İsrail karşısında zavallı zebun haldeler.
Filistinin hürriyeti birlik ve beraberlikten geçer.Yolun açık olsun FİLİSTİN yolun açık olsun duyarsız kalmayan tüm dünya müsülmanları.....

Daha Fazla Lezzet

DUYURU 8020078936620475720

Yorum Gönder

SİTEMİZE ABONE OLUN

Image and video hosting by TinyPic

facebook twitter instagram youtube

DİLEK HANIMIN MUTFAĞI

DİLEK HANIMIN MUTFAĞI
Erzurum'luyum Malatya'nın geliniyim.Evli ve 3 çocuk annesiyim.Mutfakta zaman geçirmek,değişik tarifler denemek ve bunu sizlerle paylaşmak çok güzel,lezzetin dili dilekhaniminmutfagi.com da

Bu Blogda Ara

BURALARDAYIZ

İNSTAGRAM

FACEBOOK

PİNTERST

Popüler Yayınlar

Blog Arşivi

item